اخبار
همایش کیفیت و بهره وری در سالن همایش اتاق بازرگانی تهران

در تاریخ شانزده آبان 95 همایش کیفیت و بهره وری در سالن همایش اتاق بازرگانی تهران برگزار شد ، در این همایش حدود 3۰۰ نفر از افراد علاقه مند شامل مدیران، مهندسان و کارشناسان و دیگر افراد جامعه حضور به هم رساندند .

پس از تلاوت قرآن کریم و همچنین پخش سرود ملی ، آقای دکتر مهدوی نیا در خصوص اهمیت کیفیت و کاربرد آن در صنعت امروز مطالبی را ارائه کردند و همچنین در خصوص تاثیر تبلیغات دیجیتال و همچنین رزومه ای از فعالیت های صورت گرفته آقای جعفر جعفری و فعالیت های ایشان توضیحاتی را بیان کردند و از ایشان دعوت کردند تا در زمینه فعالیت های صورت گرفته در خصوص حوزه کیفیت و بازاریابی برای حاضرین سخنرانی خود را شروع نماید .

 

عناوین سخنرانی

در واقع سخنران آقای جعفر جعفری در خصوص موضوعات زیر توضیحاتی لازم را ارائه کردند :

- رزومه و سوابق

-اجزای چرخه بازاریابی

- تاثیر کیفیت محصول در بازرایابی

- آموزش مشتری مداری

- کیفیت محصول و رضایت مشتری

- دوام کسب و کار

 

 

  پس از سخنرانی ایشان بخش پاسخ دهی به سوالات آغاز شد و ایشان به سوالات حاضرین پاسخ دادند و در این میان برای تکمیل پاسخ به سوال یکی از حاضرین در زمینه کیفیت در صنعت آقای میرزایی از جناب آقای دکتر قربانی دعوت نمود تا در این زمینه توضیحات لازم را ارائه دهد .

 

پس از آن جناب آقای دکتر مرتضوی رییس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان اصفهان با سخنرانی خود درزمینه تاثیر کیفیت محصولات در صادرات سخنرانی کردند که با استقبال و همراهی قابل توجهی مواجه گردید.

 

 

 

 

 

 

 

در ادامه سایر شرکت کنندگان به نوبت مطالب خود را در زمینه های مرتبط ارائه دادند که با توجه به داوری انجام شده افراد زیر رتبه اول تا سوم را کسب نمودند:

نفر اول: جناب آقای جعفر جعفری              زمینه سخنرانی: تاثیر کیفیت در بازاریابی و فروش محصولات

نفر دوم: جناب آقای رضا کاظم زاده             زمینه سخنرانی: تاریخچه و روند کیفیت محصولات ایرانی

نفر سوم: جناب آقای کامران نظری              زمینه سخنرانی: کیفیت محصول و مشتری مداری

 

 

بازخورد نظرات

در این همایش فرم های نظر سنجی بین حاضرین توزیع گردید و پس از مطالعه توسط حضارفرم های ارائه شده تکمیل و در اختیار مجموعه برگزارکننده همایش قرار گرفت.   که پس از جمع بندی فرم ها نتایج نشان داد که حاضرین در سالن از موضوعات صحبت شده بسیار رضایت مند بوده و در جهت پیشبرد بهتر در آگاهسازی این دانش با ارزشمند پیشنهادات و نظرات بسیار خوبی نیز ارائه نمودند .

پس از اتمام همایش ، پذیرائی از حاضرین صورت گرفت و در واقع همایش در ساعت ۲۰ شب پایان یافت و در پایان افراد حاضر در همایش به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .

يکشنبه 7 خرداد 1396