• #
  • #
خوش آمدید

به منظور اطلاع رسانی، تبلیغات، بازاریابی بین المللی گردشگری و معرفی جاذبه های تاریخی، فرهنگی و طبیعی کشور و استفاده از ظرفیت های عظیم گردشگری ملی در حوزه های مختلف و جلب توجه و جذب سرمایه گذاران به مشارکت در طرح های گردشگری، سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با هماهنگی و همکاری کانون جهانگردی و اتومبیلرانی ج.ا.ایران اقدام به اعطاء نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری ایران به فعالان متقاضی عرصه گردشگری در کشور های هدف می نماید.

نمایندگیهای اطلاع رسانی گردشگری جمهوری اسلامی ایران با هدف "معرفی فرهنگ و تمدن غنی و ظرفیت های فرهنگی، تاریخی و طبیعی کشور و بهره گیری از مزیت ها و ظرفیت های آن برای تثبیت و ارتقا جایگاه تمدن ایران در جهان" تشکیل گردیده است. اعطاء نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری ایران به فعالان متقاضی عرصه گردشگری در کشورهای گوناگون با همکاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی انجام پذیرفته که در این راستا اطلاع رسانی، تبلیغات، بازاریابی و سرمایه گذاری در طرح های گردشگری، میراث فرهنگی، صنایع دستی ایران را می توان چهار وظیفه اصلی ایشان برشمرد.
متقاضیان محترم پس از مشاهده اطلاعات مربوط، در صورت تمایل به همکاری می توانند فرم درخواست را تکمیل و تصویر مدارک مورد نیاز را ارسال نمایند.


اقدامات پیشگیرانه شیوع ویروس کرونا در حوزه گردشگری
گزارش تصویری

پیوند های مهم